risdekoracje.pl

Portal nieruchomości

skandynawski sklep meblowy
Lifestyle

Najlepszy skandynawski sklep meblowy to…? Porównujemy oferty

Meble w stylu skandynawskim cieszą się od jakiegoś czasu uzasadnioną popularnością. Są kwintesencją nienachalnej elegancji, pięknego designu, funkcjonalności i minimalizmu. Takie cudowne połączenie powoduje, że meble skandynawskie doskonale dopasowują się do wnętrz, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Choć styl ten zaczął kiełkować około stu lat temu, można śmiało powiedzieć, że dopiero w dzisiejszych czasach przeżywa coś na wzór złotej ery. Jakie skandynawskie sklepy meblowe warto wziąć pod uwagę? 

Scandinavian Living 

Scandinavian Living to sklep meblowy zrzeszający najlepszych europejskich i światowych producentów mebli w stylu skandynawskim. Oferta jest niezwykle rozbudowana i nie ma co do tego wątpliwości, że każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. Firma bardzo skrupulatnie dokonuje selekcji, wybierając do swojego sklepu wyłącznie produkty o unikatowej wartości i niebanalnym stylu. Znajdziemy w tym miejscu nie tylko najlepszej jakości meble, ale również całe spectrum produktów oświetleniowych oraz tysiące funkcjonalnych dodatków do domu. Trzeba przyznać, że rozstrzał cenowy jest dosyć zróżnicowany, aczkolwiek wynika to przede wszystkim z różnorodności producentów znajdujących się w Scandinavian Living. W sklepie znajdziemy produkty w niebywale atrakcyjnych cenach, ale również takie, które zdają się towarem ekskluzywnym i w związku z tym znacznie droższym. Trzeba jednak podkreślić, że sklep wybiera wyłącznie najlepszych producentów.  Znajdziemy tutaj fantastyczne narożniki i rozkładane sofy do każdego rodzaju wnętrz. Za niektóre z nich zapłacimy nawet do 30 tysięcy złotych, aczkolwiek można również znaleźć fantastyczne modele w znacznie niższej cenie. 

Scandic Sofa 

Scandic Sofa to polska marka produkująca unikatowe meble w stylu skandynawskim. Długie doświadczenie sprawia, że jest to firma, której warto się przyjrzeć z bliska. Zespół firmy składa się z doświadczonych osób, które odznaczają się ogromną wiedzą w kwestii tworzenia doskonałych pod względem jakości mebli w stylu skandynawskim. Scandic Sofa korzysta z najlepszych materiałów, a cały proces produkcji przebiega w trosce o ekologiczne aspekty. Niezaprzeczalną zaletą tego producenta jest fakt, iż ceny są niezwykle atrakcyjne i na szczęście idą w parze z doskonałym wykonaniem. Meble od Scandic Sofa odznaczają się pięknym i wyważonym designem, wytrzymałością i rewelacyjnym minimalizmem. Warto dodać, że marka współpracuje z najlepszymi producentami tkanin pochodzących z Belgii, Włoch i Danii. 

DutchHouse 

DutchHouse to sklep internetowy z siedzibą w Warszawie, który zajmuje się sprzedażą wyjątkowych mebli od uznanych już producentów. Oferta sklepu jest bardzo urozmaicona. W sklepie znajdziemy meble tworzone przez holenderską markę Be Pure. Firma tworzy fantastyczne meble zarówno do przestrzeni użyteczności publicznej, jak i do domu. Odznacza się rewelacyjnym designem i stosowaniem najlepszych materiałów w produkcji, które odpowiadają za długą żywotność mebli i najwyższą jakość. DutchHouse oferuje również meble marki Woood. To kolejna firma pochodząca z Holandii, która w nietypowy sposób łączy holenderski design podczas tworzenia skandynawskich mebli. Ceny są umiarkowane, a biorąc pod uwagę ceny zagranicznych producentów, można powiedzieć, że są niebywale atrakcyjne. DutchHouse to miejsce, w którym będzie można znaleźć doskonałej jakości meble w bardzo dobrych cenach.