risdekoracje.pl

Portal nieruchomości

Szklane patery
Dom

Szklane patery – idealne na ozdoby i przekąski

Eleganckie dodatki, jeśli chodzi o dekorację sal restauracyjnych to podstawa. Dzięki nim aranżacja jest dopełniona i prezentuje się estetycznie. Aby uzyskać najlepszy efekt, trzeba wybrać dodatki dopasowane do stylu. W wielu przypadkach bardzo dobrze sprawdzą się szklane patery.

Praktyczne i stylowe patery dekoracyjne

Stylowe, a jednocześnie przydatne dodatki dekoracyjne to najlepszy wybór. Taka inwestycja jest opłacalna i sprawdzi się dobrze w przypadku dekoracji sali restauracyjnej. Właśnie taką ozdobą jest szklana patera, która:

Prezentuje się stylowo – dopełnia aranżację, dodając jej estetyki.

Jest praktyczna – można umieścić w niej elementy ozdobne lub różne przekąski. Z wysokiej patery można łatwo zdjąć kawałek ciasta, co jest wygodne dla gości.

Nietrudno utrzymać ją w czystości – brak trudno dostępnych miejsc i strojnych wzorów sprawia, że szklaną paterę można wyczyścić sprawnie i bez trudu.

Pasuje do wielu aranżacji – można zastosować ją w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, rustykalnym i wielu innych.

Z takim dodatkiem każda sala restauracyjna zaprezentuje się jeszcze lepiej. W kolejnych akapitach znajdziesz kilka ważnych informacji na temat tego, jak wykorzystać paterę jako element dekoracyjny sali.

Szklana patera w aranżacji sali restauracyjnej

Śmiało, można powiedzieć, że szklane patery oznaczają wielkie możliwości. Taka ozdoba to przede wszystkim dobry sposób na wyeksponowanie udekorowanych ciast i tortów. Szkło wygląda elegancko i estetycznie, ale nie odciąga uwagi od piękna przygotowanych słodkości. Patera może być także niebanalnym tłem dla owoców. Taki dodatek dostępny jest nie tylko w dużym rozmiarze. Można zdecydować się także na zakup mini pater, które sprawdzą się świetnie jako naczynie na słodkie lub wytrawne babeczki.

Szklane patery można zestawiać także z innymi dodatkami jak na przykład kwiaty. Ozdoba skomponowana z tych elementów prezentuje się stylowo i można wykorzystać ją zarówno na co dzień, jak i w przypadku imprez okolicznościowych. Dekoracja może być stonowana, wówczas sprawdzą się białe kwiaty. Patera prezentuje się też dobrze z kwiatami w kolorze różowym, fioletowym, pomarańczowym, a nawet czerwonym. Kolorowe kwiaty dodają aranżacji charakteru, co warto wykorzystać.

Poza kwiatami, na paterze prezentują się dobrze dodatki takie jak świece, bombki, ozdoby drewniane, ręcznie wykonane dodatki z filcu. Dzięki temu można skomponować ozdobę dostosowaną do okazji, potrzeb i preferencji. Szklana patera sprawdzi się dobrze w każdej sali restauracyjnej.