risdekoracje.pl

Portal nieruchomości

Samsung Bespoke
Dom

Samsung Bespoke – lodówka szyta na miarę

Każdy, kto przechodził przez remont swojego domu lub mieszkanie, wie że dopasowanie wszystkich elementów wystroju do siebie nie zawsze jest proste. Nie chodzi tutaj tylko o kolory czy ozdoby, ale także sprzęty RTV i AGD. Przykładem może być lodówka – jej kolor mógł świetnie pasować do naszych płytek i ścian w kuchni, jednak po remoncie wszystko nie współgra ze sobą tak jak kiedyś. Czy da się uniknąć takich sytuacji? Odpowiedzią na problem sprzętów niepasujących do aranżacji mogą być takie urządzenia jak Samsung Bespoke – lodówka, która odnajdzie się w każdej kuchni.

Samsung Bespoke – lodówka modułowa

Samsung Bespoke – lodówka, która z powodzeniem wpasuje się do każdej kuchni. Jak to jest możliwe? Samsung Bespoke to lodówka modułowa. Oznacza to, jak wskazuje sama nazwa tego rozwiązania, że to urządzenie składa się z wygodnych modułów, które ich użytkownik może dowolnie przestawiać i modyfikować.

Czasami w życiu mamy potrzebę, aby coś zmienić – przykładowo, kiedy nasza rodzina się powiększy, będziemy potrzebowali większej lodówki, która będzie mogła poradzić sobie z pomieszczeniem większej ilości produktów. Przynajmniej tak to wygląda w kontekście klasycznych lodówek, gdyż lodówka modułowa może bardzo dobrze odpowiedzieć na ten problem. Jeśli w naszym domu przybędzie domowników, nie będziemy musieli od razu wymieniać całej lodówki – wystarczy kupno dodatkowego modułu, który pomoże jej zmieścić więcej.

Podobnie wygląda kwestia poruszana już we wstępie, czyli remonty. Przemalowanie ścian czy wymiana podłogi to proste sposoby na odnowienie naszego wnętrza. Co jednak w sytuacji, kiedy po remoncie nasze sprzęty przestaną pasować do wystroju? W przypadku lodówki Samsung Bespoke dedykowane panele Bespoke pozwolą nam uniknąć tego problemu. Są one płytkami dekoracyjnymi na drzwi naszej lodówki, które można dowolnie łączyć ze sobą i wymieniać. Jeśli więc kolor naszej lodówki okaże się mniej kompatybilny z nowym wnętrzem, niż myśleliśmy, wystarczy, że nabędziemy nowe panele Bespoke i odmienimy swoją lodówkę w kilka minut.

Samsung Bespoke – lodówka i nowe technologie

Samsung Bespoke to nie tylko lodówka modułowa, ale też w pełni nowoczesne i ergonomiczne urządzenie. Liczne rozwiązania zaproponowane przez jej producenta sprawiają, że może się ona pochwalić nie tylko wymiennymi panelami Bespoke i opcją łączenia modułów.

Jakie rozwiązania warto docenić w Samsung Bespoke? Lodówka jest przede wszystkim praktyczna w każdym calu – przykładowo posiada system, który jest w stanie zmienić zamrażarkę w dodatkową chłodziarkę. Strefa Cool Select+, gdyż tak nazywa się ta funkcja, jest w stanie w przeciągu paru chwil sprawić, że zyskamy więcej miejsca do chłodzenia produktów, kiedy akurat nie będziemy korzystali z zamrażarki.

Warto też zauważyć te opcje, które sprawiają, że lodówka Samsung Bespoke jest bardziej ekologiczna niż przeciętna lodówka. Duży wpływ na to ma technologia Metal Cooling, która pozwala utrzymać lodówce odpowiednio niską temperaturę [JR2] nawet podczas jej częstego otwierania. Da nam to pewność nie tylko odnośnie do świeżości produktów, ale także odpowiednio niskich rachunków za prąd.