risdekoracje.pl

Portal nieruchomości

płytki cegiełki
Dom

Najlepsze płytki cegiełki

Coraz więcej osób decyduje się na kupno płytek imitujących cegłę. Dzięki nim możliwe jest stworzenie estetycznego pomieszczenia mieszkalnego. Dobrze dowiedzieć się, jakie płytki cegiełki są słusznym wyborem.

Sprawdzone płytki

Warto na samym początku zauważyć, że cegła we wnętrzach to zawsze świetna opcja. Aranżacje z jej udziałem są cenione na całym świecie. Są odważne i ciekawe. Zastosowanie cegły stale ewoluuje. Istnieje wiele inspiracji na stworzenie estetycznego pomieszczenia mieszkalnego z płytkami cegiełkami w roli głównej. Wybierając produkty wykończeniowe na ścianę, należy zwrócić uwagę na wygląd, a ponadto na jakość wykonania. Nie można też zapomnieć o walorach praktycznych. Jeżeli celem jest wykończenie ściany samemu, warto zakupić płytki cegłopodobne z gotową fugą. Można też postawić na nowoczesne, innowacyjne płytki zestawione z panelami. Nie każda osoba wie jednak, jakie zakupić płytki imitujące cegłę. Warto przede wszystkim kupić je w uznanym sklepie. Liczy się głównie ich jakość. Bardzo popularne są obecnie płytki z fugą. Są one wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Okazuje się, że płytki z gotową fugą to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Są łatwe w montażu i dostępne w relatywnie niskiej cenie. Takie płytki to idealny wybór dla ludzi decydujących się na wykończenie ściany własnymi siłami, a takich osób jest bardzo dużo. Wybierz płytki do wnętrza na https://kaflando.pl/.

Montaż płytek imitujących cegłę

Warto zaznaczyć, że gotowa fuga sprzyja budowlanym laikom, a ponadto pozwala na bezstresową instalację, co jest celem wielu ludzi. Nie istnieje też ryzyko ubrudzenia cegiełki zaprawą do spoinowania bądź też jej krzywego zainstalowania. Jak się okazuje, pierwsza linia położonych płytek imitujących cegłę wyznacza tor następnych rzędów bez wymogu rysowania linii na ścianie. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na montaż modeli z gotową fugą. Można je zakupić w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych w relatywnie niskiej cenie. Co ważne, pierwszym, bardzo ważnym krokiem jest oczyszczenie ściany z tapety, brudu, a także farby. Odpowiednio przygotowana powierzchnia to zadanie każdej osoby, której celem jest położenie płytki imitującej cegłę. Warto zaznaczyć, że zawsze trzeba pracować zgodnie z instrukcją. Przed instalacją płytek imitujących cegłę trzeba sprawdzić poziomicą, czy aby podłoga jest równa. W innym przypadku montaż nie będzie możliwy. Eksperci budowlani zalecają też montowanie listwy poziomującej. Celem jest ułożenie płytek w równej linii, co niestety nie zawsze jest możliwe.