Obrazy i plakaty – udekoruj dom wspomnieniami z urlopu

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Dzieci odpoczywają od szkoły na koloniach i obozach, dorośli chętnie spędzają czas na plaży bądź zwiedzając podczas wyczekiwanych przez cały rok urlopów. Ten czas, to świetny sposób, aby wykonać zdjęcia, które później mogą zająć zaszczytne miejsce na Twojej ścianie. Zobacz, jak zachować na dłużej wspomnienia.

obrazy - plakaty - wspomnienie z wakacji - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

Obrazy i plakaty – czyli wakacyjne wspomnienia przez cały rok

Podczas wakacji, bardziej niż w ciągu roku uwieczniamy codzienność na zdjęciach. Dużo podróżujemy, pogoda jest bajeczna, a i podziwiane zakątki tak piękne, że nie można przejść obok nich obojętnie. Należy pamiętać, że takie kadry są świetnym sposobem na zachowanie wakacji w pamięci przez cały rok. Jak to możliwe? Wystarczy je wydrukować i umieścić na ścianie salonu, sypialni bądź innego pomieszczenia. Takie zachowanie chwili z pewnością przypadnie do gustu domownikom. To świetny sposób, aby w trakcie jesiennej słoty, zimowego wieczoru, czy wiosennej niecierpliwości i oczekiwaniu na kolejny urlop przypomnieć sobie te wspaniałe chwile. Obrazy bądź plakaty z Waszymi uśmiechniętymi buziami czy też miejscami, które niezwykle zapadły Wam w pamięć dodadzą energii i zadbają o dobre samopoczucie.

obrazy - plakaty - wspomnienie z wakacji 2 - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

Obraz i plakat idealny – gdzie go umieścić?

Należy pamiętać, że takie obrazy i plakaty będzie można wykonać z Waszego zdjęcia tylko i wyłącznie wtedy, gdy będą wykonane w wysokiej rozdzielczości. Mała rozdzielczość zdjęcia i wydruk na dużym formacie spowoduje, że po realizacji na plakacie będą widoczne piksele, które sprawią, że obraz nie będzie ładnie wyglądał. Warto zastanowić się jeszcze przed wykonaniem, gdzie chcesz umieścić obraz bądź plakat. Umożliwi Ci to dopasowanie odpowiedniego rozmiaru i wykadrowanie fotografii. Należy pamiętać, że zdjęcie może odgrywać kluczową rolę w pomieszczeniu – wtedy należy zadbać, aby meble i dodatki stanowiły dla niego odpowiednie tło. Jeśli jednak to on ma być dodatkiem, to warto zadbać, aby obraz lub plakat nie przykuwało znacznej uwagi – kolory i kadr nie były bardzo angażujące.

Prześlij do nas swoje zdjęcie lub wybierz zdjęcie z naszej galerii: obrazy i plakaty RIS Dekoracje

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz