Aranżacje wnętrz: trend na wakacje 2016 – fototapety „Mapy”

Wakacje to czas wyjazdów i urlopów. Dużo podróżujemy, często odwiedzamy jakieś miejsca po raz pierwszy. Jak się wtedy odnaleźć? Oczywiście dzięki mapie. Kiedyś papierowe, dzisiaj w smartfonach umożliwiają dotarcie do celu. A jak można wykorzystać je w aranżacji wnętrz? Podpowiadamy!

Aranżacja wnętrz pokoju malucha bądź ucznia

Fototapety z mapami świetnie sprawdzą się w pokoju dzieci. Te młodsze z zaciekawieniem będą pytać, co to jest i jaki to kraj. Starszym z powodzeniem posłuży w nauce do kartkówki, czy sprawdzianu. Fototapety z mapą mogą być wspaniałym urozmaiceniem w pokoju małego podróżnika. Aranżując pokój malucha w taki sposób masz szeroki wybór dostępnych na rynku fototapet z mapami. W naszej kolekcji znajdziesz nie tylko te nowoczesne, ale również z ubiegłych wieków. Takie mapy także spiszą się w pokoju dziecka.

aranżacje wnętrz - fototapety mapy 2 - ris dekoracje

Źródło: flickr.com

aranżacje wnętrz - fototapety mapy 4 - ris dekoracje

Źródło: thebooandtheboy.com

Fototapeta z mapą nie tylko do pokoju dziecka!

Jednak nie myśl sobie, że ten motyw sprawdzi się tylko w aranżacjach pokojów dla dzieci. Nic bardziej mylnego! Fototapety z mapami są kolejnym trendem podczas wakacji 2016 roku. Można je zaaranżować praktycznie wszędzie. To do Ciebie należy wybór, czy umieścisz je w salonie, sypialni, kuchni czy przedpokoju. Należy pamiętać, że taki motyw sprawdzi się także w gabinecie czy biurze. Fototapety z mapami w przestrzeni, z której korzystają dorośli umożliwiają im podróże palcem po mapie. To właśnie dzięki nim zaplanujesz podróż w przerwie od pracy czy powrócisz wspomnieniami do odbytej podróży. Ciekawym pomysłem jest również umieszczenie fototapety z mapą na całej ścianie, a następnie zaznaczenie miejsc, które odwiedziliśmy. Można taką fototapetę uzupełnić o zdjęcia z podróży czy też różne pamiątki. Pomysłów jest naprawdę wiele. To jak, zaczynamy aranżację?

aranżacje wnętrz - fototapety mapy 5 - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

aranżacje wnętrz - fototapety mapy - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

aranżacje wnętrz - fototapety mapy 3- ris dekoracje

Źródło: fuckyeahcoolbedrooms.tumblr.com

 

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz