Aranżacje wnętrz: fototapety ze zwierzętami – 6 pomysłów

Fototapety ze zwierzętami mogą być ciekawą alternatywą aranżacji wnętrz nie tylko podczas lata. Jeśli masz swojego ulubieńca, to warto zaaranżować fototapetę z nim w roli głównej. Zobacz, gdzie najlepiej sprawdzą się takie fototapety i z czym je łączyć. Zaczynamy?

Aranżacja wnętrz: fototapety ze zwierzętami – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Fototapety ze zwierzętami tak naprawdę sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Jeśli chcesz się pochwalić taką aranżacją to oczywiście najlepszym miejscem będzie salon. To tutaj taka fototapeta z motywem zwierzęcym może odgrywać pierwsze skrzypce. Należy oczywiście pamiętać, że taka aranżacja nie musi być dominująca i ten motyw doskonale sprawdzi się również jako dodatek. Kolejnym miejscem, w którym o dziwo, sprawdzą się zwierzęta jest sypialnia. To tutaj możecie umieścić fototapetę ze zdjęcia z Waszym pupilem. Również tutaj świetnie sprawdzi się fototapeta z graficznie wykonanym zwierzęciem w stonowanych barwach. Taka aranżacja będzie miała również zastosowanie w kuchni, łazience czy przedpokoju. Pamiętaj, że te zwierzęta mogą być różne – wcale nie muszą skupiać na sobie całej swojej uwagi.

Z czym łączyć fototapety z motywem zwierzęcym?

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od stylu, w którym jest urządzone wnętrze, a także barwy i rodzaju fototapety. Każdy musi tutaj kierować się zasadą zdrowego rozsądku i zastanowić się samodzielnie z czym najlepiej będzie komponowała się taka fototapeta. Spójrz na nasze inspiracje i zobacz, jak wyglądają fototapety we wnętrzach. Z pewnością zobaczysz dzięki nim, jak łączyć fototapety z innymi elementami wystroju.

Więcej fototapet w naszej kolekcji: fototapety ze zwierzętami RIS Dekoracje
aranżacje wnętrz - fototapeta ze zwierzętami - ris dekoracje

Źródło: wallanddeco.com

aranżacje wnętrz - fototapeta ze zwierzętami 3- ris dekoracje

Źródło: pepi-home-decor.xyz

aranżacje wnętrz - fototapeta ze zwierzętami 2 - ris dekoracje

Źródło: wallanddeco.com

aranżacje wnętrz - fototapeta ze zwierzętami 4 - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

aranżacje wnętrz - fototapeta ze zwierzętami 5 - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

aranżacje wnętrz - fototapeta ze zwierzętami 6- ris dekoracje

Źródło: rooms-for-the-revolution.tumblr.com

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz