RISówka – teksty o aranżacjach, które warto przeczytać w tym tygodniu

RISówka, to nic innego jak artykuł skupiający w sobie kilka wartościowych tekstów, które warto przeczytać w danym tygodniu. Będzie ukazywała się raz w tygodniu, w każdy czwartek. W tym artykule, znajdziesz teksty, które szczególnie zwróciły naszą uwagę i z pewnością powinny być wyróżnione w tym wielkim, aranżacyjnym świecie. Nie pozostaje nam nic innego, jak prosić Was, abyście pozostali z nami i zobaczyli, co przygotowaliśmy w tym tygodniu. Zaczynamy!

RISówka – 5 tekstów o aranżacjach wnętrz, które musisz przeczytać w tym tygodniu!

1. Artykuł pt.: „Co można zrobić samemu w trakcie remontu?” – refreszing by Paula

Tym razem Paula – królowa refreszingów – pokazuje jak zaoszczędzić i co samemu można wykonać podczas remontu. Mamy tutaj aż 12 przedmiotów, które po niewielkich przeróbkach nadadzą wnętrzu nowego wyrazu. Zobacz i przekonaj się! A przy okazji – Pauli życzymy powrotu do zdrowia – trzymaj się!

by refreszing

Źródło: refreszing.pl

2. Artykuł pt.: „Łazienki bardzo oryginalne | WNĘTRZA” – ArchitektNaSzpilkach.pl by Katarzyna Antończyk

Wow, 16 aranżacji łazienek zachwyca! Architekt Na Szpilkach starała się nam pokazać, jak zaaranżować łazienkę, aby nie była nudna. I powiem Wam – udało się. Szczególnie podobają nam się inspiracje z fototapetami z motywem roślinnym – są takie letnie. Zajrzyjcie tu koniecznie.

by architektnaszpilkach

Źródło: architektnaszpilkach.pl

3. Artykuł pt.: „Wnętrza, które koją” – UTFORMA STUDIO by Ewa

Ewa zabiera nas w nim do apartamentu w Barcelonie. Zobacz inspiracje i dowiedz się, co jest ważne w aranżacji kojącego miejsca. Przyda się każdemu, bo przecież każdy z nas traktuje swoje mieszkanie/dom jak oazę spokoju, prawda?

by utforma

Źródło: utforma.blogspot.com

4. Artykuł pt.: „Zielony kącik w pokoju dziecięcym” – Happy-place.pl by Agnieszka

Rośliny w pokoju dla dzieci? Tak, to możliwe. Dowodzi tego Agnieszka, która postanowiła stworzyć przepiękny zielony kącik w pokoju swojej pociechy. Zachęcamy zajrzeć – jest co oglądać. Kącik jest piękny, jednak naszą uwagę przykuła fototapeta w kwiaty – błękitna z ślicznym, drobnym wzorkiem!

by happy-place

Źródło: happy-place.pl

5. Artykuł pt.: „Świetnie urządzone 29 metrów” – Soczekpomaranczowy.pl by Janek Machyński

Faktycznie, kawalerka jak się patrzy! Zobacz, jak wspaniale można urządzić malutkie mieszkanie. Jest nowocześnie, przytulnie i bardzo stylowo. Zobacz też dlaczego warto aranżować na ścianach plakaty, zdjęcia i obrazy – według autora wnętrze nabiera wtedy bardziej osobistego charakteru. A według Was? Koniecznie wpadnij na soczek pomarańczowy.

by soczekpomaranczowy

Źródło: soczekpomaranczowy.pl

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

One comment

Dodaj komentarz