Aranżacja sypialni: motyw kwiatowy – 7 inspiracji

Aranżacja sypialni może być sporym wyzwaniem. Sypialnia powinna być oazą spokoju, dlatego jeśli zastanawiasz się, jak urządzić sypialnię, to koniecznie zastanów się nad tym, co przynosi Ci ukojenie. Aranżacja sypialni nie musi być stonowana i nudna – zobacz nasze propozycje!

Aranżacja sypialni: motyw kwiatowy

Dlaczego kwiaty? Jest to niezwykle letni motyw, który dodaje energii. Kwiaty w pomieszczeniu niezwykle odświeżają wnętrze. To właśnie dzięki nim aranżacja salonu nabiera blasku. W sypialni niezwykle ważny jest spokój. Dlatego też wtedy sprawdzą się fototapety z kwiatami w stonowanych barwach. Idealne będą również fototapety z kwiatami w pastelowych kolorach. Taka ściana będzie pięknym uzupełnieniem aranżacji sypialni w stylu prowansalskim, romantycznym czy shabby chic. Sprawdzą się tutaj kwiaty takie jak: lilie, róże, lawenda. Jednak nie myśl, że aranżacja sypialni fototapetami w kwiaty jest tylko spokojna i romantyczna. To jeden sposób jej przedstawienia – wtedy może dawać wytchnienie. Jest jeszcze drugi – który dodaje energii. Fototapety w kwiaty mogą mieć intensywne barwy. Sprawdzą się wtedy kwiaty takie jak: maki, tulipany, słoneczniki. Taka aranżacja sypialni będzie bardzo świeża. Już nigdy nie wstaniesz w złym humorze i bez energii. Właśnie dlatego warto postawić na ciekawą aranżację sypialni. Nie warto obawiać się motywu kwiatowego. On naprawdę potrafić upiększyć sypialnię. Więcej znajdziesz na naszej stronie: fototapety z kwiatami

Z czym łączyć taką aranżację sypialni?

Wszystko zależy od motywu kwiatowego. Jeśli są to drobne lub duże kwiaty w stonowanych kolorach, to będą stanowiły raczej tło całej aranżacji. W takim przypadku można łączyć je dowolnie. Sprawdzą się tutaj bardziej odważne dodatki, ciemna bądź jasna podłoga. Jeśli natomiast kolory fototapety i sam motyw są intensywne, to warto uczynić z niej główny element aranżacji. Należy pamiętać, że sypialnia służy do odpoczynku, dlatego nie warto przesadzać z aranżacją, która wywołuje za dużo bodźców. Należy pamiętać, że wtedy najlepsze będą stonowane kolory mebli i dodatków – świetnym rozwiązaniem będzie biel, czerń bądź pastelowe kolory.

Fototapety z kwiatami: Która inspiracja podoba Ci się najbardziej?

aranżacja wnętrz - fototapeta z kwiatami w sypialni - ris dekoracje

Źródło: roomed.nl

aranżacja wnętrz - fototapeta z kwiatami w sypialni 2 - ris dekoracje

Źródło: design-milk.com

aranżacja wnętrz - fototapeta z kwiatami w sypialni 3 - ris dekoracje

Źródło: sarahsarna.com

aranżacja wnętrz - fototapeta z kwiatami w sypialni 4 - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

aranżacja wnętrz - fototapeta z kwiatami w sypialni 5 - ris dekoracje

Źródło: cupofjo.com

aranżacja wnętrz - fototapeta z kwiatami w sypialni 6 - ris dekoracje

Źródło: thesnug.com

aranżacja wnętrz - fototapeta z kwiatami w sypialni 7 - ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz