Jak inaczej wykorzystać fototapetę? – 4 inspiracje

Robiąc porządki natrafiasz na niezużyte rolki fototapety? A może zakup okazał się trafny, ale jednak jakimś cudem zostały jakieś skrawki? Nic w przyrodzie nie może się zmarnować, dlatego dzisiaj pokażemy Ci, jak inaczej można wykorzystać fototapetę. Wystarczy trochę kreatywności i już – przekonaj się!

Jak inaczej wykorzystać fototapetę? Oto 4 inspiracje:

1. Stara półka

Taka półka wcale nie musi być kulą u nogi. Mimo swojej leciwości warto dać jej drugie życie. Tym razem nowoczesne i zgodne z obecnymi trendami. W aranżacji wnętrz bardzo często pojawiają się teraz przedmioty, które dostały drugą szansę i teraz świecą swym blaskiem. To dziecinnie łatwe – wystarczy wyciągnąć półki i przykleić fototapetę na jej tylną część. Taka półka z pewnością przyciągnie wzrok.

aranżacja wnętrz - fototapety - 1- ris dekoracje

Źródło: abeautifulmess.com

2. Taca idealna!

Mały fragment fototapety będzie się również świetnie sprawdzał na niewielkich powierzchniach płaskich. Dodatki takie jak taca do noszenia kawy czy też jedzenia nabierze nowego blasku z takim motywem. To prosty i łatwy do realizacji pomysł, a z pewnością doda uroku tym niewielkim przedmiotom.

aranżacja wnętrz - fototapety - 2- ris dekoracje

Źródło: brit.co

3. Stolik

Tutaj fototapeta może z powodzeniem posłużyć jeszcze długie lata na blacie drewnianego stolika. Taki kolorowy motyw może być ciekawym urozmaiceniem tego dodatku. Z pewnością zachwyci nie jednego gościa!

aranżacja wnętrz - fototapety - 3 - ris dekoracje

Źródło: howaboutorange.blogspot.com

4. Wyjątkowe krzesło

Na takim krześle z pewnością z zadowoleniem usiądzie każdy domownik i gość. Fototapeta doda mu blasku i klasy. W tym przypadku drewniane, stare krzesło idealnie wpisze się w kuchnię w stylu vintage bądź salon w stylu retro. Podoba Ci się taka metamorfoza? W adresie pod zdjęciem znajdziesz krok po kroku, jak je wykonać.

aranżacja wnętrz - fototapety - 4 - ris dekoracje

Źródło: thesweetescape.ca

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

2 comments

Dodaj komentarz