8 muzycznych inspiracji – naklejki ścienne, obrazy, fototapety

Jesteś muzykiem i bez końca oddajesz się jej w każdej chwili? A może w Twojej głowie ciągle gra muzyka? Bez względu na to, czy grasz na instrumencie, śpiewasz, albo słuchasz muzyki możesz pokazać pasję w swojej przestrzeni. Aranżacja wnętrz  nie musi być nudna – zobacz, jak stworzyć wnętrze na muzyczną nutę.

Aranżacja wnętrz: naklejki ścienne, obrazy, fototapety z muzyką w tle

Jeśli szukasz pomysłu i zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie, to warto na samym początku zastanowić się nad tym, co lubisz. Nie każde mieszkanie musi być w stylu industrialnym, prowansalskim, rustykalnym, czy innym. Ważne jest, aby przestrzeń, która Cię otacza cieszyła Twoje oko i umożliwiała Ci beztroski odpoczynek. Dlatego też dzisiaj proponujemy aranżację wnętrz zgodną z pasją lub czymś, co uwielbiasz. Może to być jakiś konkretny sport, ulubione miejsce, ukochane zwierzęta bądź właśnie muzyka. Ten wdzięczny motyw możesz umieścić na swoich ścianach. Oto 3 sposoby:

1. Naklejki ścienne

Aranżacja wnętrz przy użyciu naklejek ściennych jest dziecinnie łatwa. Wystarczy, że wybierzesz ulubiony motyw z naszej kolekcji i już. W kilka chwil umieścisz je na ścianie, a jeśli po jakimś czasie Ci się znudzą, to z łatwością je usuniesz. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie zostawiają śladów i po usunięciu naklejki ściennej nie trzeba robić generalnego remontu. Naklejki ścienne sprawdzą się jako świetny element nadający wnętrzu wyrazu i przykuwający wzrok. Wybierz z naszych naklejek nuty, gramofon albo inny muzyczny motyw. Zobacz więcej w naszej kolekcji naklejek ściennych: klik!

2. Fototapety

Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie to motyw muzyczny będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Wirująca płyta winylowa, klawisze pianina bądź też ulubiony artysta w momencie oddawania się pasji. Niezależnie od wybranego motywu taka fototapeta z pewnością spodoba się domownikom i gościom. Zobacz fototapety z muzycznym motywem: klik!

3. Obrazy

Jeśli szukasz elementu, który przyciągnie wzrok to możesz pomyśleć nad obrazem. Taki dodatek często urozmaica i dodaje charakteru całości aranżacji. Obrazy są teraz bardzo popularnym elementem wystroju. Wybierz odpowiedni motyw i rozmiar, a także zastanów się, gdzie najlepiej będzie wyglądał. To jak, masz już pomysł? Więcej motywów znajdziesz tu: klik!

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 1 - ris dekoracje

Źródło: trendhunter.com

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 2 - ris dekoracje

Źródło: trendhunter.com

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 5 - ris dekoracje

Źródło: etsy.com

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 7 - ris dekoracje

Źródło: urbanoutfitters.com

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 3 - ris dekoracje

Źródło: trendhunter.com

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 4 - ris dekoracje

Źródło: trendhunter.com

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 8 - ris dekoracje

Źródło: mydomaine.com

aranżacja wnętrz - naklejki ścienne, obrazy, fototapety 6 - ris dekoracje

Źródło: etsy.com

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz