Okleiny: jak odnowić drzwi? – 12 inspiracji

Aranżacja wnętrz nie musi wiązać się z długotrwałym remontem. Czasami wystarczy odświeżyć jeden element, aby nadać wnętrzu nowego wyrazu. Dzisiaj pokażemy Ci, jak łatwo to zmienić. Masz dosyć swoich starych drzwi? Nie chcesz kupować nowych i zastanawiasz się, jak odnowić drzwi? Wystarczy, że wybierzesz okleinę, która w kilka chwil odnowi Twoje stare drzwi. Okleiny wracają na salony i coraz częściej goszczą w naszych domach. Często aplikujemy je na meble, którym chcemy nadać inny charakter. Zobacz, dlaczego warto wykorzystać je w swojej aranżacji wnętrz i czemu są trafnym wyborem tak wielu osób.

Jak odnowić drzwi? Prosty wybór: okleiny!

Jeśli i Ty zastanawiasz się, jak odnowić drzwi, to koniecznie wypróbuj nasz sposób. Okleiny na drzwi sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Będą dobrym rozwiązaniem zarówno na drzwi wejściowe, jak i drzwi wewnątrz mieszkania bądź domu. Większość oklein wykonana jest z dobrej jakości materiałów (te z naszego sklepu takie są), którym nie straszna wilgoć i inne, złe warunki, dlatego swobodnie można je stosować w łazience, toalecie czy też kuchni. W mieszkaniach czy domach okleina nie musi mieć takiej grubości jak ta w miejscach, gdzie drzwi są mocno eksploatowane (szkoły, szpitale, urzędy). Jeśli zastanawiasz się, jak odnowić drzwi, to z pewnością pamiętaj o tej właściwości. Okleiny to świetny sposób na szybkie odświeżenie przestrzeni. Teraz nie musisz mierzyć się z długotrwałym remontem – wystarczy kilka chwil i gotowe.

Aranżacja wnętrz: okleina, jako element dekoracyjny

Okleiny nie są już teraz materiałami drugiej kategorii. Jeszcze do niedawna kojarzyły nam się z ustrojem, który przeminął. Okleiny wtedy były wszędzie. Jeszcze niedawno urządzający swoje wnętrza nie brali jej pod uwagę, gdyż kojarzyła im się z marnej jakości materiałem. Na szczęście to się zmieniło! Zastanawiając się, jak odnowić drzwi możesz z powodzeniem zastosować je w swoim wnętrzu. Ze względu na swoje właściwości dajemy gwarancję, że posłużą przez lata. Ponadto, łatwa aplikacja pozwoli na odświeżenie wnętrza bez długotrwałych remontów. Kolejną zaletą oklein jest ich różnorodność. Wybór motywów i kolorystyki jest bardzo duży. Na drzwiach możesz stworzyć raj dla ptaków, wybrać okleinę, która poszerzy wnętrze czy też wykonaną z materiału kredowego, co umożliwi zostawianie wiadomości domownikom. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Okleiny – drzwi, których nie ma!

Zastanawiając się, jak odnowić drzwi ciekawą aranżacją jest użycie oklein nie tylko na samych drzwiach, ale na całej ścianie. 3 ostatnie inspiracje pokazują, że drzwi mogą być częścią ściany, która niczym ich nie wyróżnia. Jeśli chcesz stworzyć aranżację, której spokój będzie niezmącony, zdecyduj się na fototapetę i okleinę z tym samym motywem. To z pewnością ciekawe i nowatorskie podejście do aranżacji. I jak, wiesz już jak odnowić drzwi? Więcej naszych oklein znajdziesz tutaj: wybierz swoją ulubioną kategorię z menu po lewej.

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi - ris dekoracje

Źródło: buzzfeed.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 3- ris dekoracje

Źródło: lushome.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 4- ris dekoracje

Źródło: homesthetics.net

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 5- ris dekoracje

Źródło: pinterest.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 6- ris dekoracje

Źródło: popsugar.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 7- ris dekoracje

Źródło: min-inspiration.blogspot.nl

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 8- ris dekoracje

Źródło: min-inspiration.blogspot.nl

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 9- ris dekoracje

Źródło: qualitybath.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 2- ris dekoracje

Źródło: architecturaldigest.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 10- ris dekoracje

Źródło: qualitybath.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 11- ris dekoracje

Źródło: qualitybath.com

aranżacja wnętrz - okleiny na drzwi 12- ris dekoracje

Źródło: qualitybath.com

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

4 comments

Dodaj komentarz