Czy plakat potrafi zmienić wnętrze? – 10 pomysłów

Plakat we wnętrzu może zdziałać prawdziwe cuda. Przeminęły już czasy, gdy kojarzył się tylko z pokojem dziecka bądź nastolatka i przykrywał każdy wolny fragment ściany. Piosenkarzy, gwiazdy filmu czy piłki nożnej zastępują modne grafiki, które chętnie aranżuje się w nowoczesnych i modnych wnętrzach. To świetny dodatek, który z pewnością zapewni piorunujący efekt. Poniżej 10 pomysłów z plakatem w roli głównej!

Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Plakaty dodają wnętrzu wyrazu. To właśnie dzięki nim w kilka chwil zmienisz swoją przestrzeń. Królują na salonach głównie z tego względu, że wprowadzają we wnętrzu świeżość bez długotrwałych, męczących i kosztownych remontów. Kolejną zaletą plakatów jest to, że bardzo szybko można je zmieniać tworząc przy tym zupełnie nowe kompozycje. Niewątpliwym atutem plakatów jest również to, że można się nimi bawić do woli. Oprawiając je w ramy to od Ciebie zależy, czy plakat zawiśnie samotnie, czy może w tryptyku, a może stworzysz na ścianie prawdziwą kolekcję? Wszystko zależy od Twojej kreatywności i chęci.

Aranżacja wnętrz: jaki plakat wybrać?

Plakaty powinny przede wszystkim pasować do stylu wnętrza. Będą idealne do wnętrz minimalistycznych – świetnie sprawdzą się tutaj te, przełamane kolorem. Dodadzą wnętrzu wyrazistości i przykują uwagę. Plakaty mile widziane są również we wnętrzach w stylu industrialnym. Tutaj wszystko zależy już od Twoich upodobań – sprawdzi się każdy plakat. Możemy podpowiedzieć, czy plakaty typograficzne są najbardziej bezpiecznymi – dopasujesz je do wnętrza bez względu na styl. Możesz poszaleć z fontem, kolorem, a także samym napisem – takie plakaty zwracają ogromną uwagę odbiorcy. Warto również zastanowić się nad stworzeniem własnego napisu – ulubionego cytatu czy tekstu piosenki.

plakaty do salonu aranżacja wnętrz

Źródło: theposterclub.com

plakat do sypialni aranżacja wnętrz

Źródło: theultralinx.com

plakat do pokoju dziecka

Źródło: pencilshavingsstudio.com

plakat do salonu aranżacja wnętrz

Źródło: instagram.com

plakat do sypialni aranżacja wnętrz

Źródło: etsy.com

plakat do salonu aranżacja wnętrz

Źródło: myscandinavianhome.com

plakaty do salonu

Źródło: etsy.com

plakaty do salonu

Źródło: bloglovin.com

plakaty do pokoju dziecka

Źródło: bloglovin.com

plakaty do sypialni

Źródło: alamodemontreal.com

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz