Jak zaaranżować sypialnię na wiosnę? – 3 złote rady i 6 inspiracji

W powietrzu czuć zapach akacji. Ciepłe promienie słońca coraz częściej witają nas o poranku. A czy w Twojej sypialni zagościła już wiosna? Dzisiaj podpowiadamy, jak zaaranżować sypialnię w kilka chwil – wiosna musi być również w Twojej przestrzeni!

Jak zaaranżować sypialnię na wiosnę?

1. Kolory

Pamiętaj, aby w sypialni zagościły kolory wiosny. Jakie to barwy? Przede wszystkim: żółty, zielony, pastelowe róże i błękity, a także biele. Z takimi kolorami we wnętrzu z pewnością poczujesz świeżość! To jak, wiesz już, który zdominuje Twoją sypialnię?

2. Materiały

Musisz pamiętać, że sypialnia może być przytulna bez ciężkich pledów i puchatych poduch. Idealna pościel na wiosnę to ta satynowa. Poduszki możesz zastąpić lnianymi poszewkami. Ciepły koc, ażurową narzutą. W oknach zamiast ciężkich zasłon mogą zagościć te przezroczyste. Takie lekkie, przewiewne i naturalne tkaniny z pewnością wprowadzą w Twojej sypialni powiem świeżości.

3. Kwiaty

Nie bój się świeżych kwiatów. Możesz zdecydować się na cięte bądź te doniczkowe. Warto zaaranżować je w sypialni, gdyż z pewnością wprowadzą do niej piękny zapach. Jeśli zastanawiałeś się, jak zaaranżować sypialnię, aby była romantyczna, to z pewnością kwiaty pomogą Ci wprowadzić taki klimat.

A oto 6 inspiracji, które z pewnością odpowiedzą Ci na pytanie, jak zaaranżować sypialnię na wiosnę. Która podoba Ci się najbardziej?

aranżacja wnętrz - wiosna w sypialni - ris dekoracje

Źródło: brit.co

aranżacja wnętrz - wiosna w sypialni 2- ris dekoracje

Źródło: brit.co

aranżacja wnętrz - wiosna w sypialni 3- ris dekoracje

Źródło: theberry.com

aranżacja wnętrz - wiosna w sypialni 4- ris dekoracje

Źródło: theberry.com

aranżacja wnętrz - wiosna w sypialni 5- ris dekoracje

Źródło: craftberrybush.com

aranżacja wnętrz - wiosna w sypialni 6- ris dekoracje

Źródło: adailysomething.com

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

2 comments

Dodaj komentarz