7 must have na wiosnę 2016

Kto lubi wiosnę, ręka do góry! Wreszcie jest, wreszcie przyszła. Wiosna już w wielu pomieszczeniach rozgościła się na dobre. A jak jest w Twoim? Jak to w Polsce bywa pogoda za oknem nie rozpieszcza, dlatego koniecznie musisz zadbać o wiosenny klimat we wnętrzu. Dzisiaj pomożemy Ci go stworzyć – gwarantujemy, że będzie bajecznie i zielono! Chcesz wiedzieć, co jest trendy w sezonie wiosna 2016? Zastanawiasz się, co musisz mieć koniecznie w salonie, kuchni czy sypialni? Podpowiadamy – dowiedz się koniecznie, co jest must have tej wiosny!

7 must have na wiosnę 2016:

1. Musi być cukierkowo!

Pastelowy róż, błękit czy mięta to kolory wiosny. Zdecydowanie nie może ich zabraknąć w żadnym z Twoich pomieszczeń – wiosna 2016 jest właśnie w tych barwach. Oczywiście, wszystko można dopasować do gustu. Boisz się takiej zmiany? A może zwyczajnie nie lubisz aż tak bardzo tych kolorów? Bez obaw. Możesz postawić na dodatki w tych barwach. Sprawdzą się tutaj zarówno drobiazgi, takie jak: ramki na zdjęcia, donice, czy zasłony. Mocniejszym akcentem będą fototapety czy naklejki na ściany, meble bądź drzwi. Wiesz już na jaki dodatek postawisz? Każda zmiana jest trudna, jednak, czego się nie robi dla trendy aranżacji na wiosnę?

must have na wiosnę 7 - ris dekoracje

Źródło: jelanieshop.com

2. Zielonooooo mi

Zieleń wdziera się drzwiami i oknami. Z pewnością w Twoim wnętrzu muszą pojawić się rośliny zielone. Zadbaj, aby było ich dużo. Mogą to być zarówno kwiaty doniczkowe, jak i te cięte. Każdy salon milej przywita gości, jeśli w wazonie znajdą się piękne tulipany czy konwalie. Dodatkowo – ten zapach, pamiętaj, że rośliny spiszą się w Twojej przestrzeni na medal.

must have na wiosnę 2 - ris dekoracje

Źródło: homeremediesrx.com

3. Bądź eko!

Do naszego życia ekologia wchodzi bardzo hardym krokiem. Jemy organiczne pożywienie, dbamy w tym względzie o kosmetyki, recykling nie jest nikomu obcy. Również we wnętrzach da się to odczuć. Coraz częściej w pomieszczeniach można dostrzec naturalne materiały. Postaraj się, aby zagościły również u Ciebie. To kolejny trend wiosny 2016! Drewno, bambus, len – możesz wybrać coś dla siebie – nie musisz inwestować w drewnianą szafę czy komodę, zacznij małymi kroczkami. Narzutka z lnu, gliniana donica czy drewniane ramki na zdjęcia. Z pewnością zmieni to wygląd Twoich pomieszczeń na wiosnę! A dodatkowo, otaczanie się naturalnymi przedmiotami przysłuży się nie tylko pięknu wnętrza, ale również naszej matce Ziemi.

must have na wiosnę 3 - ris dekoracje

Źródło: makinghomebase.com

4. Miedź królem kolejnego sezonu

Tak, miedź weszła na salony już dawno i nieprędko z nich wyjdzie… Jeśli nie masz jeszcze nic miedzianego, to koniecznie musisz to zmienić. Wybór jest bogaty – donice, ramy, lampy, świeczniki, latarenki, a nawet fototapety z miedzianym kolorem w roli głównej. O miedzi zdecydowanie możemy rzec, że „królowa jest tylko jedna.

must have na wiosnę 6 - ris dekoracje

Źródło: bloglovin.com

5. Zwiewnie i lekko

Jako, że wiosna 2016 to czas zmian, słońca i energii, to warto wrzucić na dno szafy ciężkie pledy i poduchy. Warto zamienić je na kolorowe narzuty, czy przezroczyste zasłony. Wiosną w pomieszczeniach muszą królować lekkie materiały.

must have na wiosnę 5 - ris dekoracje

Źródło: thedesignchaser.com

6. Świeże kwiaty

Nic tak nie przyprawia o wiosenny klimat jak świeże kwiaty. Mogą być cięte bądź te doniczkowe – fakt, że musi je być widać i… czuć. To właśnie one są oznaką, że coś się dzieje – o zimie już nikt nie pamięta, a we wnętrzach czuć zapach bzu, tulipanów i konwalii.

must have na wiosnę 1 - ris dekoracje

Źródło: architectureartdesigns.com

7. W dodatkach siła

Pamiętaj, że Twój dom musi być żywy. Dodatki powinny być kolorowe i radosne. Nie może zabraknąć wiklinowych koszy, latarenek, kwiecistych obić i tym podobnych. Wnętrze na wiosnę musi napawać energią, świeżością i harmonią.

must have na wiosnę 4 - ris dekoracje

Źródło: homeremediesrx.com

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz