3 sposoby na zachowanie wspomnień z majówki

Upragnionej majówki czas minął. Tęskno do tych paru wolnych dni, jednak oprócz wypoczętego ciała i nagromadzonej energii pozostało nam coś jeszcze – wspomnienia. W dobie dzisiejszych technologii mamy to szczęście, że nie zostają tylko w naszych sercach i myślach, a również na wielu nośnikach. Jeśli i Ty zrobiłeś mnóstwo zdjęć w  majówkę, to dzisiaj podpowiadamy, jak cieszyć się nimi dłużej.

okleiny ze zdjęć - ris dekoracje

Realizacja RIS Dekoracje

Aranżacja wnętrz: 3 sposoby na zachowanie wspomnień z majówki

1. Obraz lub plakat

Jeśli masz piękne kadry, to z pewnością warto pochwalić się takimi ujęciami. Wypad na Mazury, krajobraz ze szczytu w Tatrach bądź zachód słońca na plaży nad Bałtykiem świetnie sprawdzi się jako obraz lub plakat w Twoim wnętrzu. Pamiętaj, aby dopasować je do przestrzeni – jeśli chcesz umieścić któryś z nich w kuchni, salonie czy sypialni muszą idealnie wpisywać się w panujący tam styl. Zastanów się również, czy właśnie w tym konkretnym pomieszczeniu sprawdzi się lepiej krajobraz czy może kadr z rodziną bądź przyjaciółmi.

2. Fototapeta

Świetnym rozwiązaniem dla dobrej jakości zdjęć będzie wykonanie z nich fototapety. Taka aranżacja wnętrza z pewnością będzie dodawała energii i przywoływać dobre wspomnienia. Zastanów się, które zdjęcie z Waszego urlopu nadaje się na aranżację ściany. Wybierz pomieszczenie, które chcesz odświeżyć i gotowe. Taki pomysł zadziwi nie tylko domowników, ale także odwiedzających gości. Fototapety wykonane z własnych zdjęć w dobrej rozdzielczości są ciekawą alternatywą do zdjęć znajdujących się w naszej kolekcji fototapet.

fototapeta ze zdjęć - ris dekoracje

Realizacja RIS Dekoracje

3. Okleiny i naklejki

Mamy też jeszcze inny pomysł na aranżację Twoich zdjęć. Nie muszą zdobić ścian – mogą także idealnie przyozdobić meble lub drzwi. Okleiny z Twoim zdjęciem świetnie sprawdzą się na lustrze, szafie, czy szybie. Naklejki z kadrami z majówki mogą być aplikowane nie tylko na ścianie, ale również meblach i szybach. Są proste i szybkie w aranżacji, a do tego mają jeszcze jedną zaletą – jeśli już się znudzą, to łatwo je usunąć. Okleiny i naklejki z Twoimi zdjęciami z pewnością przypadną wszystkim do gustu. Zaaranżuj je w kuchni – będą dodawały energii o poranku, w sypialni – zadbają o dobry sen, bądź w pokoju dziecka – będzie miało z nich niezłą frajdę. To jak, wiesz już który kadr umieścisz na swojej naklejce bądź okleinie?

fototapety ze zdjęć - ris dekoracje

Realizacja RIS Dekoracje

Jeśli nie masz własnych zdjęć dobrej jakości, to z pomocą przyjdą nasze kolekcje fototapet, obrazów i plakatów bądź oklein i naklejek.

Podoba Ci się? Podaj dalej!
facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz