Fototapety i styl boho – 3 niezwykłe motywy

 

Uwielbiamy styl boho, a Wy? Magia barw idealnie sprawdzi się w tych szaro-burych jesiennych dniach. Aranżacje w tym stylu są nie tylko kolorowe, ale również orientalne i przyciągające wzrok. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o stylu boho, to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu o tu: „Aranżacja wnętrz: beztroski styl boho”. Dzisiaj skupimy się na ścianach – podpowiadamy, jak wybrać fototapety w stylu boho. Kwiaty, wzory i ornamenty z pewnością pięknie ożywią Wasze pomieszczenia.

Fototapety w stylu boho – wybierz swój motyw:

1. Fototapety w kwiaty

Taka ściana z pewnością zwróci uwagę każdego gościa. Fototapeta w kwiaty może być elementem głównym wystroju wnętrza – wtedy należy postawić na te bardzo kolorowe, z wieloma szczegółami. Jeśli jednak fototapeta w kwiaty ma być tylko dodatkiem, to warto zdecydować się na tapety w stonowanych kolorach, z mniejszą ilością elementów. Dobry wyborem w tym wypadku będzie fototapeta dwukolorowa. Dzięki takiej aranżacji ścian możesz opowiedzieć prawdziwą historię – na ścianie może dziać się prawdziwa, orientalna przygoda idealnie dopasowana do stylu boho!

fototapeta w kwiaty

2. Fototapety z wzorami

Wzory wcale nie muszą być nudne. Bardzo często fototapety z wzorami kojarzą się tylko i wyłącznie z monotonią i symetrią – to złudne! W pomieszczeniu urządzonym w stylu boho sprawdzą się fototapety z wzorami. Mogą to być zarówno wzory geometryczne – kwadraty, prostokąty, okręgi, czy wzory związane z dalekimi krajami, bogato zdobione i skomplikowane. Fototapeta z wzorami sprawdzi się świetnie we wnętrzach w stylu boho!

fototapety z wzorkami

fototapeta z wzorami

3. Fototapety z ornamentami

Styl boho to również fascynacja dalekimi krajami. A gdzie, jak nie tam możemy zobaczyć złote ornamenty i skomplikowane wzory? Fototapeta to idealne miejsce, aby je na niej pokazać. I tutaj zasada jest taka sama jak przy fototapetach w kwiaty – jeśli chcemy zwrócić na nie uwagę innych postawmy na bogatą paletę barw, jeśli nie, wybierajmy stonowane kolory.

fototapeta z ornamentami

Źródło zdjęć: Pinterest

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz