3 sposoby na schody

 

W mieszkaniach nie ma tego problemu, jednak w domu przychodzi zmierzyć się z aranżacją… schodów. Schody, często jako element przedpokoju, muszą z nim współgrać, a co ważne, muszą również pasować do górnej części domu. Połączenie wystroju wnętrz na parterze i piętrze z pewnością może przysporzyć trochę problemów, jednak dzisiaj podpowiadamy jak sobie z tym poradzić. Tylko u nas fototapety, naklejki i obrazy, które świetnie zaaranżują Wasze wnętrze.

Poznaj 3 sposoby na schody

1. Fototapeta ścienna

Fototapeta to świetny sposób na aranżację – takie schody z pewnością zwrócą uwagę odwiedzających. Fototapeta z kwiatami na białym tle jest bardzo wdzięcznym motywem i pięknie prezentują się w jasnych wnętrzach. Motyw roślinny może stanowić jedyną dekorację schodów – wtedy idealnie sprawdzi się kolorowa fototapeta z bogactwem szczegółów. Taką fototapetę można zastosować na całej ścianie bądź tylko na jej części – resztę można wykończyć farbą bądź drewnianymi panelami. Można również pomyśleć nad fototapetami z wzorkami, ornamentami czy innymi motywami – wszystko zależy od gustu gospodarzy!

fototapeta do przedpokojufototapeta z kwiatami

fototapeta na wymiar

2. Naklejki na schody

To nowoczesna i bardzo kreatywna aranżacja. Jeśli Wasz przedpokój nie jest duży, a schody prowadzące na piętro wąskie, to możecie je upiększyć naklejkami lub okleiną. Świetnie sprawdzą się na każdym stopniu schodów. Motyw naklejki to rzecz gustu – możecie zaaranżować na nich praktycznie wszystko. Poniżej proponujemy kwiaty i wzorki, jednak świetnym pomysłem będzie aranżacja Waszych zdjęć. Może macie chęć umieścić na schodach Wasze wspomnienia z wakacji?Będzie to doskonały sposób na aranżację.

naklejki na schody

naklejki na wymiar

3. Obrazy i plakaty

Na schodach obrazy i plakaty spiszą się świetnie – zarówno na półpiętrze, jak i na całej długości ściany (zajmiesz oglądaniem wchodzącego po schodach). Ciekawym pomysłem będzie wykonanie obrazów na płótnie czy też plakatów na folii samoprzylepnej. Możesz w ten sposób uwiecznić na nich, np. zdjęcia z rodzinnych imprez czy reprodukcje słynnych artystów.

obrazy do przedpokoju

Źródło zdjęć: Pinterest

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz