8 fototapet do przedpokoju

 

Aranżacja przedpokoju często odbywa się na szybko i bez przywiązywania szczególnej uwagi. Jednak powinniśmy sobie zdać sprawę, że to tu witamy gości i to tu robimy na nich pierwsze wrażenie zapraszających ich do naszego mieszkania czy domu. A że fototapety wchodzą nie tylko na salony, dzisiaj podpowiadamy, jak zaaranżować ją w przedpokoju.

Fototapety do przedpokoju: jaką wybrać?

1. Magia barw!

Przedpokój z reguły nie posiada okna, dlatego też należy zadbać o jego odpowiednie oświetlenie, inaczej będzie ciemny i ponury. Aby temu zapobiec warto rozważyć kolorowe fototapety. Do przedpokoju zawita magia barw i od razu będzie łatwiej w nim witać gości. Kolor może być również wyeksponowany przy pomocy naklejek ściennych przyklejonych, np. we wnętrzu szafy.

fototapeta do przedpokoju

 

2. Postaw na fototapetę do przedpokoju we wzory

Taka fototapeta z wzorami świetnie sprawdzi się w średniej wielkości pokoju. Takie wzory będą zarówno pięknym dodatkiem, jak i głównym elementem wystroju (zależnie od wybranego koloru). Należy pamiętać o dopasowaniu koloru fototapety do podłogi – nigdy nie zestawiajcie kolorowych, ciemnych fototapet z wzorami z ciemną podłogą.

fototapeta do przedpokoju we wzorki

 

3. Fototapety do przedpokoju w kwiaty

Ta fototapeta z pewnością wywoła uśmiech na twarzach Waszych gości. Kwiaty, kwiatki, kwiateczki są świetnym sposobem na zachowanie lata w domu przez cały rok. Pamiętajcie, że wielkość motywów roślinnych powinna iść w parze z wielkością przedpokoju – im mniejsze pomieszczenie, tym mniejsze elementy.

fototapeta do przedpokoju w kwiaty

 

4. A może by tak mieć las?

Fototapeta z drzewami to bardzo kreatywny pomysł. Kolorowa fototapeta nie sprawdzi się w małym pomieszczeniu, jednak motyw czarno-białych drzew to dobre rozwiązanie w każdym przedpokoju. Taki motyw nie jest przytłaczający, dlatego z pewnością nie pomniejszy optycznie przedpokoju. Nas urzekł – zarówno jako fototapeta na ścianę w przedpokoju, jak i tylko na drzwiach wejściowych.

fototapety do przedpokoju las

 

Źródło: Pinterest

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz