Toaletka do sypialni – 18 inspiracji

 

Kobiecość powinna być celebrowana. Nie przychodzi to jednak z łatwością, gdy podkreślasz swoje piękno w biegu, malując na stojąco rzęsy, nakładając podkład w sztucznym świetle łazienki i robiąc fryzurę nie mając możliwości zobaczenie efektu z każdej strony. Toaletka zmienia wszystko. Umożliwia Ci się zatrzymać, podkreślić swoje piękno i dać sobie należyty czas. Ten przedmiot jest pożądany w każdej sypialni, dlatego dzisiaj garść inspiracji. Która toaletka przypadła Ci najbardziej do gustu – przygotowaliśmy 3 motywy!

 

Kobiecą toaletkę stworzył George…

 

Toaletka do sypialni nie zawsze w niej stała. Kiedyś gościła na salonach i to dosłownie – salon był miejscem, w którym toaletkę stawiano w XVIII. Wtedy też elegancki gentleman, George Bryan Brummel spędzając na pielęgnacji aż 5 godzin dziennie stworzył mebel, za który pozostaje nam złożyć mu hołd. Dawniej oprócz lustra i szuflad toaletki były wyposażone również w specjalną komorę na wodę – służyła do mycia twarzy, a niektóre z nich posiadały również wysuwany blat do pisania listów.

 

Aranżacja wnętrz: toaletka do sypialni

 

Dzisiaj na stałe zagościła w sypialniach. Tutaj pomaga wydobyć piękno z każdej damy! Robiąc się na bóstwo umożliwia uniknięcie efektu maski czy pandy. Nie pędź i daj sobie chwile. Toaletka do sypialni to idealne miejsce, w którym dopracujesz każdy szczegół makijażu. Duże lustro pozwoli Ci zadbać o każdy detal. Dopieść każdy kosmyk włosów. Celebruj każde pociągnięcie tuszem. Daj sobie chwilę i nie biegaj między łazienką, korytarzem a sypialnią. Oto nasze propozycje na toaletki do sypialni.

 

  • Toaletka do sypialni w stylu vintage

toaletka do sypialni
toaletka w stylu vintage
toaletka w sypialni
  • Romantyczna toaletka do sypialni

romantyczna toaletka
toaletka do sypialni
kobieca toaletka
  • Nowoczesna toaletka do sypialni

nowoczesna sypialnia

toaletka do sypialni

nowoczesna toaletka

Źródło zdjęć: Pinterest

Podoba Ci się? Podaj dalej!
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz